Лікарські засоби на рослинній основі завжди користувались популярністю. Вони є безпечною альтернативою синтетичним препаратам, які продаються в аптеках. На відміну від аптечних аналогів, харчові добавки на травах не викликають побічних реакцій та не призводять до передозування. Вони розв'язують проблеми зі здоров'ям узагальнено та не додають нових, адже впливають на органи та системи організму людини лише позитивним чином. 

лфкарські заксоби канаптека

Одними з лікарських рослин, які останнім часом почали активно використовувати у світовій фармацевтиці, є коноплі. Препарати, до складу яких вони входять, призначаються при терапії різних хвороб, а також у профілактичних цілях. Медичний канабіс в Україні поки не надто поширений, але бади на його основі поступово завойовують довіру споживачів. 

Харчові добавки на травах та канабідіол: в чому їх користь? 

На українському ринку є один легальний виробник бадів з медичного канабісу. Це Canapteka. Компанія виготовляє харчові добавки на основі рослин, такі як конопляна олія холодного віджиму. Масло КБД є дуже ефективним засобом при лікуванні різних захворювань, а також усуває неприємну симптоматику та покращує загальне самопочуття. Попри те, канабідіол не входить до групи наркотичних речовин. Він не викликає звикання чи почуття ейфорії, не впливає на підсвідомість та поведінку людини. 

Купити олію з коноплі варто, адже вона є корисним продуктом з високою біологічною цінністю. До її складу входить: сім вітамінів, фітостероли, амінокислоти та каротин. Оскільки Канаптека, виробник харчових добавок з КБД, створює масло методом холодного віджиму, всі ці корисні властивості зберігаються. В результаті споживач отримує чисті та безпечні харчові добавки, які не містять ароматизаторів, барвників та підсилювачів смаку. Якщо ж бади на травах будуть нагріватися в процесі виробництва, з'являться в їх основі трансжири та інші шкідливі домішки. Наша компанія дбає про якість продукту, тому уникає подібних методів. 

Особливість рослинних бадів саме з конопель в тому, що вони містять канабіноїди. В організмі людини є ендоканабіноїдна система, яка відповідає за загальний стан та самопочуття. Якщо природних канабіноїдів не вистачає, страждають всі органи. Щоб поповнити їх запас, варто купити канабідіол, адже він аналогічним чином впливає на організм людини. В цьому питанні медичні препарати навіть поруч не стояли, адже просто не існує аптечних ліків, які мають подібний механізм дії. 

В чому полягає ефективність медичних конопель? 

список зниження стресу та тривожних станів;
список проблеми зі сном;
список болі та запалення;
список проблеми з обміном речовин;
список дисбаланс гормонів;
список аутоімунні захворювання;
список вірусні хвороби;
список профілактика онкології тощо.

Головна перевага використання бадів на травах — вони зменшують навантаження на організм, на відміну від звичайних препаратів. Засоби з КБД не викликають побічну реакцію та залежність. Вони комплексно налагоджують всі життєво важливі проблеми без шкоди для здоров'я. Незалежно від етіології хвороби, загального стану, наявності хронічних захворювань, застосування олії з коноплі принесе хороший результат. 

Чи можливо купити медичний канабіс в Україні? 

Canapteka — виробник харчових добавок з КБД, перший та єдиний в Україні. Наша компанія здійснює легальне виробництво бадів, в основі яких медичний канабіс. У нас є всі відповідні сертифікати якості, тому ви можете нам довіряти. Ми створюємо безпечні, ефективні та повністю натуральні продукти, що розв'язують безліч проблем зі здоров'ям. 

На нашому сайті ви знайдете такі товари: олія cbd 3,3%, 5%, 10%, 15%, добавки для сну, КБД для тварин, аксесуари з вощеного конопляного дроту. Ми допоможемо вам підібрати необхідні натуральні харчові добавки, які доведуть вам, що рослини можуть бути ефективними засобами лікування. Для вашого комфорту передбачений онлайн-калькулятор визначення дозування. А також є можливість отримати індивідуальну консультацію стосовно асортименту та особливостей споживання масла CBD. 

Все ще сумніваєтесь у цілющих властивостях медичних конопель? Переходьте на сайт.

купити медичний канабіс канаптека