Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

CBG Oil (Канабігерол)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевші спочатку дорожчі по назві

Каннабігерол (CBG) – це канабіноїд, який міститься в рослині конопель. Він має багато потенційних переваг для здоров'я, включаючи знеболення, протизапальні, протитривожні та антидепресантні властивості, а головне – речовина не є психотропною і не викликає звикання. Для того, щоб добути КБГ, проводять екстракцію в період з 6 до 8 тижня цвітіння конопель, що дозволяє отримати ізолят для приготування різноманітних препаратів й зберегти всі корисні властивості рослини. Купити товари з CBG на нашому сайті – дійсно хороше рішення, адже КанАптека є безпосереднім виробником і має всі сертифікати якості. 

медичний канабіс

Засоби з CBG: чому ж медичний канабіс такий дієвий?

Каннабігерол відрізняється від інших канабіноїдів, адже пов'язує два типи рецепторів ендоканабіноїдної системи – СВ1 і СВ2. Він не призводить до хмільного ефекту, не змінює поведінку і здійснює загальний позитивний вплив на організм людини. Перспективи застосування CBG в фармацевтиці та медицині досить масштабні, оскільки олія канабісу має безліч корисних фізіологічних властивостей, завдяки чому може повністю замінити синтетичні аналоги. 

Чому варто купити олію КБГ? Основні властивості:

список знеболення – приймання відповідної дози каннабігеролу допоможе зняти больові відчуття різної інтенсивності, а також прискорити загоєння ран, переломів тощо;
список протизапальні властивості – CBG oil нейтралізує причину запалення, а не лише маскує симптом, тому медичний канабіс часто включають в терапію при серйозних захворюваннях;
список знімає стрес, тривогу та депресію – купити каннабігерол варто для налагодження як фізичного, так і психоемоційного здоров'я, оскільки він не призводить до затуманення свідомості, але сприяє заспокоєнню, розслабленню й відновленню після сильного емоційного потрясіння;
список протипухлинні властивості – дослідження доводять, що регулярне вживання конопляної олії призводить до регресу пухлин, стимуляції протипухлинної імунної відповіді та блокування синтезу пухлинних білків.

Головна перевага КБГ – його абсолютна безпечність. Ви можете бути впевнені в тому, що препарати на його основі не призведуть до негативних наслідків. Звичайно, перед тим як купитимедичний канабіс, варто проконсультуватися з лікарем і виключити індивідуальні реакції, але в загальному натуральний каннабігерол не викликає побічних ефектів. А для того, щоб упевнитися в цьому та оцінити всі переваги на власному досвіді, варто купити натуральні товари з каннабігеролом в Канаптека.

cbg oil

Бажаєте купити препарати з КБГ? CanApteka до ваших послуг!

Можна зробити висновок, що CBG – це безпечний та ефективний спосіб покращити своє здоров'я. Якщо ви досі розмірковуєте над тим, олію CBG купити чи ні, досить сумніватись – замовляйте товари з КБГ від українського виробника КанАптека. Наша компанія на ринку вже понад 6 років і знає все про ефективність медичних конопель. Ми допомогли десяткам тисяч людей розв'язати проблеми зі здоров'ям безпечним шляхом, тому вони стали нашими постійними клієнтами. 

Ми гарантуємо якість та ефективність, оскільки в онлайн-каталозі представлена виключно сертифікована та безпечна продукція від українського виробника КанАптека. Оформляйте замовлення на сайті або телефонуйте нам, щоб впевнитись на практиці в цілющій силі природи.

 • CBG КБГ Олія 3000 мг 10% cbg 10% фото Канаптека
  Новинка
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору
,